MELGO indir

MELGO indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MELGO programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan DOC formatlı belgeleri kolayca şifreleyebilirsiniz.

MELGO programı, bilgisayarınızda yer alan ve güvenli bir şekilde tutmak istediğiniz Word dökümanlarını şifreleyebilen programlardan bir tanesine. Bilhassa bilgisayarlarınızı pat diye artı birey kullanıyorsa ve meslek belgelerinizin güvenliğinden tereddüd ediyorsanız denemeniz gereken program doğru tüm kuytu içerikleri meraklı gözlerden koruyabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü fazla kolay kullanılır ve sade bir halde olduğu için hemencecik kullanmaya başlayabilirsiniz ve ücretsiz olduğu için herhangi bir limitle karşılaşmadan dökümanlarınızı güvenli ayla getirebilirsiniz.

Oysa maalesef herhangi bir yardım menüsü bulunmadığı için hangi butonların ne işe yaradığını keşfetmeniz azıcık süre alabilir. Özel dosyalarınıza bir hasar vermemek için denemeniz süresince önemsiz bir klasör üzerinde işlemlerinizi yapmanızı öneriyorum.

Sadece DOC dökümanları üzerinde şifreleme yapabilmesi nedeniyle belgelere karşın hazırlanan programı maalesef diğer dosya türlerini şifrelemek için göstermek muhtemel değil. Arayüzü her ne kadar çok baskı olmasa da dosyaları bulmak ve yeğlemek birazcık sorunlu olabildiği için kullanıcıların zorlanacağı anlar olabileceğini de atlamamak lüzum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi