Messenger Detect indir

Messenger Detect indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Lokal ağınızdan internete bağlanan herkesin anlık ileti progamlarından ne zaman, kiminle ve ne konuştuğunu öğrenmek ister misiniz?

Messenger Detect bir bilgisayar casus programıdır. Yerel internet ağınızdaki bütün bilgisayarların anlık söylev programlarındaki (Windows live messenger, Yahoo messenger, Facebook messenger..) ve internet sitesi sohbet bölümlerindeki konuşmalarını takip edebilir, bilgisayarınıza gizlice ve otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Takip etmek istediğiniz bilgisayara programı kurma zorunluluğunuz yoktur. Program kurulumdan sonradan otomatik olarak çalışmaya başlar.

Yerel ağınızdaki kişilerin ne vakit, kimlerle ve ne konuştuklarını bundan böyle tamamen bileceksiniz. Messenger Detect yerel ağınızdaki şahısların anlık ileti programlarındaki konuşmalarını otomatik olarak yakalar ve sisteminize kaydeder. Karşınızdaki bilgisayara programı kurmadan onun ne konuştuğunu çaktırmadan peşine düşüp takip edebilirsiniz. Programa antre ve ayarlara erişimi şifreleyerek güvenliğini sağlayabilirsiniz. Tescil edilen konuşmalar kişilere ve tarihlere kadar sınıflandırılır. Messenger Detect ile konuşmaları kolayca arayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Desteklenen anlık mesajlaşma programları: Windows Live Messenger, Yahoo, Facebook, AOL (AIM), AIM Express, ICQ, ICQ2Go, MySpace, Google Talk, Meebo, eBuddy

Özellikler:

Bütün popüler anlık tavır programlarını peşine düşüp takip edebilir ve konuşmaları kayıt edebilirsiniz, İnternet sitelerinde yapılan konuşmaları takip edebilirsiniz (Facebook, Yahoo, MySpace, eBuddy, meebo,..) Otomatik alıştırma ve tescil, MSN kişisinin hemen olan durumunu görüntü ve tescil etme, Takip etmek istediğiniz bilgisayara programı kurma zorunluluğunuz yoktur, Konuşmaları e-mail ile gönderme desteği, Kolay kullanıcı arayüzü ile peşine düşüp takip etme ve kayıt fazla basittir, Hemen Olan konuşmalardaki yazışmaları yazı tipi, açıklama ve göz kırpmaları kaydeder, Kaydedilen yazışmaları seslenmek kolay ve ulaşılabilirdir, 15 bambaşka tema seçeneği, Her yazışmaya süre etiketi ekler, Hemen Olan konuşma programlarındaki (MSN, Yahoo, AOL, ICQ…) orjinal hitabe şeklinde kayıt etme, 30 jurnal ücretsiz deneme 3 yıl otomatik güncelleştirme 3 yıl e-mail ile teknik yardım

 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi