Microsoft Office 2019 indir

Microsoft Office 2019 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
45 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Microsoft Office 2019 Türkçe indirip kullanabileceğiniz en iyi ofis programı

Microsoft Office 2019, Türkçe dil desteğiyle gelen, konut ve meslek kullanıcılarının indirip kullanabileceği büro programı. Microsoft Word 2019, Excel 2019, PowerPoint 2019, Outlook 2019, Project, Visio, Access ve Publisher yazılımlarını içeren bütün bir ofis paketi.

Konut, iş, öğrencilerin karşılıklı kullandığı tek ve en iyi büro programı olan Microsoft Office, kesintisiz güncellenerek yeni özellikler kazanıyor. Özellikle çalışanlara yönelik verimliliği artıran her sene yepyeni özellikler sunan Microsoft Office programının son sürümü 2019, bulut temelli Office 365 abonesi olmayan, buluta sıcak bakmayan kullanıcılara hitap ediyor.

Office 2019’un içerisinde Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access’in yanı sıra Visio, Project, Publisher’ın 2019 sürümü yer alıyor. Keza IT profesyonelleri ayrıca de kullanıcılar için yeni özellikler ve güncellemeler Office 2019 ile kullanıma sunulmuş. Kullanıcıların fazla daha eksik sürede daha iyi içerikler oluşturabilmelerine karşılayan özelliklerden bahsediyoruz. PowerPoint 2019’da sinematik sunumlar hazırlama; gezici kalem kutusu, basınç hassasiyeti ve eğim efektleri gibi Windows’taki uygulamalar arasında gelişmiş mürekkep özellikleri sayesinde doğal belgeler oluşturmanız muhtemel. Excel 2019’a PowerPivot’a yeni formül ve grafikleri de içine bölge kuvvetli yeni data inceleme özellikleri eklendi. Word 2019 ve Outlook 2019, en manâlı konulara odaklanmanıza yardımcı olan yeni özellikler (sesli okuma ve metin aralığı gibi Öğrenme Araçları, uyarı dağınıklığını engelleyerek içeriğinizi ön plana çıkartan Odak Modu ve daha eksik önemli e-postaları ayıran Odaklanmış Gelen Kutusu) sunuyor. IT uzmanları için de gelişmiş emniyet ve kolaylaştırılmış yönetim sunuyor yeni Office.

Microsoft Office 2019 Özellikleri:

Word 2019: İşinizi daha kolay tamamlayın. (Siyah tema, Öğrenme araçları, Konuşma özelliği, Gelişmiş mürekkep işlevi, Erişilebilirlik iyileştirmeleri

Excel 2019: Daha iyi bilgi analizi yapın. (Huni çizelgeleri – 2B haritalar – vakit çizelgeleri, Yeni Excel fonksiyonları, Excel’i PowerBI’ye yayınlayabilme, PowerPivot geliştirmeleri, PowerQuery geliştirmeleri)

PowerPoint 2019: Daha etkin içerikler oluşturun. (Sunumlarda slaytların sıralanması için yakınlaştırma yetenekleri, Geçiş özelliği, Simgeleri – SVG ve 3D modelleri ekleme ve yönetme becerisi, Geliştirilmiş gezici kalem kutusu)

Outlook 2019: E-postayı daha bereketli bir şekilde yönetin. (Güncellenmiş kişi kartları, Office 365 Grupları1, @bahsetmeler, Odaklanmış gelen kutusu, Seyahat ve iletim özeti kartları)

Office Home & Business 2019 ilerleyen haftalarda herkes için indirilmeye açılacak.

Office 2019, tek sürümdür ve gelecek güncellemeleri almaz. Reformcu özellikler, yapay zeka, emniyet ve daha fazla özellik, Office 365 ProPlus aylık aboneliğinde sunuluyor.

İLGİLİ SORULAR

Microsoft Excel’i Nasıl Kullanırım? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

45 kez indirildi