Microsoft Private Folder indir

Microsoft Private Folder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızda sizden başkasının görmesini istemediğiniz dosyalarınızı bu program doğruca rahat ve güvenli bir şekilde şifreleyin.

Microsoft Private Folder ile bilgisayarınızda şifrelenmesi gereken dosyalarınızı fazla kolay ve dar bir şekilde şifreleyin. Program baştan sona başkalarının görmesini ve değiştirmesini istemediğiniz dosyalarınızı gizleyebilir ve başkalarının değiştirmesinden koruyabilirsiniz.

Program kurulum sonra masaüstünüze  Microsoft Private Folder isimli bir dosya oluşturur. Ardından programı birincil çalıştırdığınızda sizden bir parola belirlemenizi ister. Gerisinde program her açıldığında ilk olarak parola isteyerek dosyalara erişimi engeller.

Program bilgisayarınızdaki dosyaları şifrelemez. Şifrelemek istediğiniz dosyalarınızı Microsoft Private Folder dosyasının içerisine sürükleyip bırakmanız gerekmektedir.

Önemli! Programın kurulumu esnasında windows ürün doğrulaması yapmaktadır. Bu sebepten dolayı orjinal windows kullanmayan kullanıcılar bu programı kullanamayacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi