Microsoft Project indir

Microsoft Project indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Microsoft Project 2016, Microsoft Project Standard ve Microsoft Project Professional almak üzere iki sürümü bulunan proje yönetimi yazılımı.

Microsoft Project 2016, Microsoft’un iş kullanıcılarına özel sunduğu Türkçe proje yönetimi yazılımı. Microsoft Project Standard ve Microsoft Project Professional olmak üzere iki öbür sürümü bulunuyor. Büro yazılımları gibi ücretsiz deneme sürümü indirip kullanabiliyorsunuz.

Microsoft Office programının bir parçası olan Microsoft Project, projelerinizi hızlıca başlatmanıza ve kolaylıkla yürütmenize tezgâhtar oluyor.

Sıfırdan proje planı oluşturmakla zaman kaybetmemeniz için evvelden oluşturulmuş özelleştirilebilir oturmuş şablonlar, proje tasarlama sürecini kolaylaştırmaya tezgâhtar olan Gantt grafikleri gibi zamanlama özellikleri ve hazır doldurulmuş açılır menüler, proje ilerleme durumundan parasal bilgilere ayrıntılı bilgiler taşıyan; daha da önemlisi tüm cihazlardan erişilebilen kullanıma hazır raporlar, görevlerden yaklaşan kilometre taşlarına değin bütün proje etkinliklerini gösteren yine özelleştirebildiğiniz ve projeyi birlikte yürüttüğünüz kişilerle paylaşabildiğiniz süre çizgileri gibi meslek yükünü hafifleten, hızlandıran araçlar sunuyor Microsoft Project.

Bu noktada Microsoft Project Standard ile Microsoft Project Professional arasındaki farkları sorabilirsiniz. Professional sürümde Lync ile birlikte çalışma, kaynak yönetimi, SharePoint devir eşitlemesi, Project Online ve Project Server senkronizasyonu özelliklerine sahip oluyorsunuz. Standard sürüm, görevlerinizi, zamanlamaları ve masraflarınızı yönetmeniz ve rapor hazırlamanız için yeterli.

“Anekdot: Microsoft Project Standard 2016 ve Microsoft Project Professional 2016, Türkçe dil desteğiyle geliyor. Dil değişim, yama uygulama işlemleri yapmanız gerekmiyor.”

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

31 kez indirildi