MiniTool Photo Recovery indir

MiniTool Photo Recovery indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MiniTool Photo Recovery ile silinen fotoğraflarınızı kurtarabilirsinizq

MiniTool Photo Recovery herhangi bir sebepten ötürü dijital resim makinanızdan veya bilgisayarınızdan silinen dosyaları geri getirme amacıyla kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programı.

Bilgisayarlarınıza bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir silinen fotoğrafları kurtarma programı olan MiniTool Photo Recovery pratik bir tatbik ve kavranabilir bir arayüz sunuyor. USB belleklerimizde, dijital fotoğraf makinalarımızda ya da kameralarımızda, değişmez disklerimizde ya da zihin kartlarımızda sakladığımız fotoğraflar data yazma hataları, aktarma esnasında yaşanan problemler ve elektrik kesintileri gibi nedenlerden ötürü tesadüfen silinebiliyorlar. Bunun yanına kendi elinizle sildiğiniz fotoğrafları sonradan geri getirmek isteyebiliyorsunuz. İşte tüm bu amaçlar için MiniTool Photo Recovery’i kullanabilirsiniz.

MiniTool Photo Recovery ile resim kurtarabilmek için ilk kez program ana penceresinden hangi depolama biriminden fotoğraf kurtaracağınızı seçiyorsunuz. Kayıp dosya taraması yapılacak diski belirledikten daha sonra tarama işlemini başlattığınızda tarama yaptığınız diskin boyutuna tarafından bir zaman işlemin sonuçlanmasını beklemeniz gerekiyor. Bu vakit çoğunlukla fazla uzun değil. Operasyon bitince tespit edilen kayıp veya silinmiş fotoğraflar listeleniyor.

MiniTool Photo Recovery kullanıcılara arama sonuçlarını dosya türüne ya da dosya boyutuna tarafından filtreleme imkanı da veriyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi