Mint.com Personal Finance indir

Mint.com Personal Finance indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mint.com kişisel finans uygulaması ile paranızı en iyi şekilde yönetebilirsiniz.

Dünya genelinde 13 milyon kullanıcıya sahip popüler bireysel finans uygulaması Mint.com’un Windows 8 sürümüdür. Windows 8 ve Windows 8.1 cihazları ile ahenkli şekilde çalışan ücretsiz finans uygulamasını kullanarak yaptığınız harcamaları takip edebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Birçok popüler web sitesi tarafından en iyi kişisel finans uygulaması seçilen Mint.com’un Windows 8 uygulaması ile konut, eğitim, fatura, sıhhat, ziyafet, seyahat ve daha o kadar fazla kategoride harcadığınız tutarı girebilir, tüm giderlerinizi tek bir yerden görebilirsiniz.

Yaptığınız harcamaları ve bütçenizi takip etmenizi karşılayan Mint.com bütçenizi aşmanız durumunda sizi uyararak, paranızı daha bereketli kullanmanız yönünde tavsiyelerde bulunur. Haftalık, aylık yaptığınız bütün harcamaların bir özetini görebilir, nereye ne kadar harcadığınızı anlaşılması kolay tablo ve sütunlardan peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Iyice bedava ve son derece güvenli olan kişisel finans uygulaması Mint, her şeyi otomatik olarak organize eder ve harcamalarınıza göre bir bütçe oluşturur. Tüm cihazlarınız aralarında senkronize şekilde çalışan bu uygulamayı elbette denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi