Minus indir

Minus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Paylaşacağınız 50GB’a değin dosyalarınız var ise Minus size bu imkanı sunan özel bir dosya depolama ve paylaşım programıdır.

Min.us ile hayata geçirilen proje artık Minus.com üzerinden web serüvenine devam etmekte. En kolay anlamıyla dosya paylaşım platformu olan servis bilhassa resim paylaşımları, oluşturduğunuz klasör içindeki tüm içeriği aynı ekranda gösterebilmesi ve dilediğiniz süre klasördeki herhangi bir dosyayı zip paketi olarak indirebilmenizi sağlaması bakımından aynı servislerden ayrılmakta. Windows şart çubuğuna arma olarak yüklenen Minus programı sadece bu kısayola tıklamanızı beklemekte. Sürükle-bırak işlemini yaparak karşınıza çıkan arayüzde bütün yükleme işlemlerini, geçmişte neler yüklediğinizi görebilmektesiniz.

Genel Özellikleri:

Metin dosyalarını okuyabilir, resimleri dia olarak görüntüleyebilir, video dosyalarınızı izleyebilir ve ses dosyalarınızı dinleyebilirsiniz. Tüm bu işlemleri yüklediğiniz masaüstünüzden yapabilirsiniz. Yeniden planlanmış pak görünümlü arayüz. Dosya isimlerini yeniden adlandırma, düzenleme, silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Servise aza olduğunuzda size sunulan 50GB alanı ve arkadaşlarınızı davet ettikçe kazanacağınız 1GB‘lık ek web alanlarını doyasıya kullanabilirsiniz. Kendinizi resim yüklemek için şartlamayın, sonuçta bu bir dosya depolama ve paylaşım platformu. Metin, fotoğraf, video ve sözde dökümanlarınızı yükleyebilir, hızlı şekilde Facebook-Twittera göndererek daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi