Misfit indir

Misfit indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Misfit, günlük spor aktivitelerinizi kayıt altına alarak grafik destekli rapor sunan sağlık uygulamalarından biri.

Misfit, Google Fit, Apple HealthKit gibi jurnal aktivitelerinizi kayıt altına alabileceğiniz, gün içerisinde ne dek aktif biri olduğunuzu görebileceğiniz bir sağlık uygulaması.

Misfit Shine veya Flash aktivite ve uyku takip etme cihazları ile senkronize şekilde çalışan kullanım, koşu, bisiklet, yürüyüş gibi spor aktiviteleriniz tamamen gün içerisinde yaktığınız kalori miktarını, kat ettiğiniz mesafeyi, uyku kalitenizi gösterebiliyor. Veriler grafik üzerinden de gösterildiğinden tek bakışta o günü ne dek faal geçirdiğinizi, hedefinize ne dek yaklaştığınızı rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Misfit uygulaması, Shine ve Flash cihazlarının kaydettiği veriyi Windows 8 tablet / bilgisayarınıza yansıtmak için Bluetooth bağlantısını kullanıyor ve eşleştirme işlemi Ayarlar – Bluetooth altından kolaylıkla yapılabiliyor.

Misfit Özellikleri:

Koşu, bisiklet, yüzme gibi spor aktiviteleriniz için hedef belirleyin. Aktivite ilerleyişini yoklama edin; adım, kalori ve kat ettiğiniz mesafeyi görün. Hedefinize ne dek yaklaştığınızı grafik üzerinden peşine düşüp takip edin. Ne kadar nitelikli bir uyku geçirdiğinizi, ne kadar zaman uyuduğunuzu görün. Profil oluşturun, arkadaşlarınızı ekleyin, jurnal aktivitelerinizi karşılaştırın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi