Mobogenie indir

Mobogenie indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
53 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mobogenie ile Android işletim sistemine sahip olan telefonunuz üzerindeki verileri, bilgisayarınız yoluyla zahmetsizce keşfedin.

Mobogenie, kullanıcıların kendi bilgisayarları üzerinden Android cihazlarına bağlantı kurarak, Android cihazları içerisinde bulunan dosyaları görüntülemelerine ve ayrı düzenlemeler yapabilmelerine ihtimal sağlayan elverişli bir yazılımdır.

bununla beraber telefonunuz üstünde yüklü olan uygulamaları, birey listenizi, mesajlarınızı ve çok daha fazlasını görüntüleyebileceğiniz Mobogenie doğru isterseniz bilgisayarınız aracılığıyla telefonunuz üzerinden mesaj bile gönderebilirsiniz.

Sadece telefonunuz üstünde yüklü olan uygulamaları görüntülemek dışarıya, Google Play üzerinden telefonunuza yeni uygulamalar ve oyunlar da indirmenize olasılık karşılayan Mobogenie, gerçekte hayatınızı kolaylaştıracak bir uygulamadır.

Tüm bunların dışarıda kullanıcılara en son meydana çıkan melodileri ve ekran görüntülerini de seçerek telefonları üzerine yükleyebilecekleri bambaşka seçenekler sunan Mobogenie baştan sona telefonuma nereden melodi ya da ekran görüntüsü bulabilirim derdine de son vermiş olacaksınız.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak, telefonunuz üstünde gerçekleştirmek istediğiniz bütün işlemleri kolayca bilgisayar ortamında yapmanıza müsade veren Mobogenie, Android akıllı telefon sahibi her kullanıcının mutlaka bilgisayarları üzerinde yer alması gereken yazılımlardan bir her birine.

Mobogenie Android

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

53 kez indirildi