MoboPlay

MoboPlay

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
41 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MoboPlay for PC, Android ve iOS aygıt yöneticisi; bununla beraber ücretsiz mobil oyun, uygulamalar sunuyor.

MoboPlay for PC, içerisinde yüzlerce bedava mobil oyun ve uygulamayı barındıran tümü bir arada Android ve iOS cihaz yöneticisi. Müzik atma, resim ve video transfer, rehber yedekleme ve geri yükleme, kullanım indirme, dosyalarınızı organize etme, telefonunuzu temizleme ve daha o kadar çok işi bilgisayarınız üzerinden yapmanıza müsade veriyor.

Android ve iOS kullanıcıları için en iyi ücretsiz aygıt yöneticisi diyebilirim. Telefonunuzu bilgisayarınıza bağladığınızda (USB dışarıda karekod okutarak WiFi üzerinden bağlanma seçeneği de sunuluyor)  telefonunuzun yazılım sürümünden teçhizat bilgilerine, yedekleme durumundan pil seviyesine, yüklü uygulamalarınızdan müzik ve videolarınıza, kişilerinizden (rehberinizden) mesajlarınıza cihazınıza dair bütün bilgiler dökülüyor. Eğer Android telefon kullanıcısıysanız geveze dosyaları arıtma, dosya yöneticisi, zil sesi yapma gibi ekstra seçenekler çıkıyor. Medya sekmesine geçtiğinizde telefonunuza attığınız şarkılar karşınıza çıkıyor. Dilerseniz buradan doğrudan doğruya telefonunuza gönderme yapabiliyorsunuz. iPhone kullanıcısıysanız iTunes’a gereklilik duymadan müziklerinizi atma şansına sahipsiniz. Toolbox sekmesine geldiğinizde yedekleme, geri doldurma, cihaz ekranını yansıtma, depolama alanı açma, dosya yöneticisi karşınıza çıkıyor.

MoboPlay, aygıt yöneticisi dıştan sadece ücretsiz Android ve iOS oyunlarını, uygulamalarını bulabileceğiniz bir kullanım mağazası da içeriyor. Mağaza düzeni App Store ve Google Play Store’u aratmayacak değin başarılı.

İndir

41 kez indirildi