Mockup Builder indir

Mockup Builder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Süratli bir şekilde içerisinde bulunana şablon kütüphaneleri doğru tercih yaparak web arayüzleri, mobil cihaz arayüzleri hazırlayabileceğiniz örnek tasarım hazırlama programıdır.

Mockup Builder, içerisinde yüklü gelen kütüphanelerde 10 öbür kategoride yüzlerce hazır şablonları ile hızlı bir şekilde kullanıcı arayüzleri, mobil aygıt ekran çıktıları oluşturmanızı sağlayan beygir çalıştır bir programdır. Örnek çıktı ve arayüz oluşturmak, web tasarım yapan ve çabucak arayüzlerini sunabilmeyi amaçlayan kullanıcılar için hızlı ve ideal bir araç.

– Süratli prototip oluşturma
– Mobil arayüzler hazırlama
– Keza web üstünde hemde masaüstü bilgisayarınızda at çalıştır bir tatbik ile işlemlerinizi gerçekleştirebilme imkanı sunmakta.

Tek ekranda bütün ayarları barındırmaktadır. Üst menüde şablon kütüphanesinden seçim yapabilir, sağ menüde ise hazırladığınız misal çalışmaları kaydedebilir, dönüştürebilir, dışa aktarabilirsiniz. Sağ üstteki köşede bulunan hızlı bağlantılarda çalışmanızı paylaşabilir, ön izleyebilir ve program hakkında takviye bölümüne ulaşabilirsiniz.

ARTILAR

10 öbür kategoride toplamda yüze yakın hazır şablon.

PNG ve PDF çıktısı oluşturabilme.

Program yüklemesi gerekmemesi.

Benzer ekranda pat diye fazla arayüzü düzenleyebilme.

EKSİLER

Program arayüz renkleri koyu tonlarda hazırlanmış.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi