Money Lover indir

Money Lover indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Money Lover, gelir ve giderlerinizi peşine düşüp takip edebileceğiniz bedava ve Türkçe kişisel finans yönetim uygulaması.

Money Lover, kazanç ve giderlerimizi takip edebildiğimiz bireysel finans uygulamaları arasında. Çapraz platform desteği, bedava olması ve Türkçe dil seçeneğinin olmasıyla uyarı çeken uygulama ile ay sonunda “nerelere, ne kadar, kimlerle harcama yaptım?” soruları son buluyor.

Money Lover uygulaması doğru Microsoft Excel programına ihtiyaç duymadan da gün ve ay bazında giderlerimizi, gelirlerimizi hatta birikimlerimizi takip edebiliyoruz. Windows Phone telefonunuza varsa Money Lover uygulaması tek dokunuşla hem mobil hem de masaüstü bilgisayarınıza inmiş oluyor ve hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Yeme- içme, ağırlama, seyahat, ulaşım, eğitim, sıhhat, aile kategorileri baştan sona giderlerimizi, birikim seçeneği doğruca ay içerisinde biriktirdiğimiz parayı takip etmemizi kolaylaştıran Money Lover’ın en uyarı çeken yanı kolay kullanılabilir yapıda olması. Giderler sekmesinden o ay yaptığımız tüm harcamaları (kimlerle olduğu bilgisine kadar), Gelirler sekmesinden farklı kaynaklardan gelen paramızı, Birikimler sekmesinden de o ay ne değin kenara attığımızı görebiliyoruz. Tüm bunların anlaşılır grafik üzerinden de gösterilmesi şahane olmuş.

Money Lover, gelir ve giderlerinizi tek bir noktadan peşine düşüp takip edebileceğiniz enfes bir uygulama diyebilirim. Süratli, pratik olması hoş. Tek eksik yanı bazı noktaların hiç çevrilmemesi ve hatalı çevrilmesi diyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi