Morsecode indir

Morsecode indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yazılarınızı mors alfabesi ile yazılmış hale dönüştürmek için bu ücretsiz programı kullanabilir ve şifreli mesajlar elde edebilirsiniz.

Morsecode programı bilgisayarınızda mors alfabesi ile yazılmış olan cümleleri tercüme etmenizi sağlayan çeviri programlarından bir adam başına ve isteyenler kolayca mors öğrenebiliyorlar. Hem standart alfabe ile yazdığınız yazıları da zahmetsizce mors alfabesinde yazılı hale dönüştürebiliyor ve bu nedenle dilediğiniz yerde kullanabiliyorsunuz.

Elverişli yapısı doğru hiç efor sarfetmeden azıcık pratik yardımıyla mors kodlarını öğrenebilirsiniz. Dilerseniz yazılmış olarak arkadaşlarınıza gönderdiğiniz mesajlarda mors kodlarını da kullanabilir ve böylece şifreli, görece güvenli yazışmalar sağlayabilirsiniz. Elbette mesajlarınızı görenler mors alfabesi biliyorlarsa mesajınızı anlamakta zorluk çekmeyeceklerdir.

Kullanırken o kadar zorluk çekmeyeceğiniz program hem açık kaynak kodlu hem de bedava olarak sunuluyor. Ivedi bir duruma aleyhinde taşınabilir bilgisayarlarınızda bulundurmanız gerektiğine inandığım programı denemeyi unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi