MP4Tools indir

MP4Tools indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
95 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MP4Tools, videolarınızı birleştirmenize ve bölmenize asistan olan bir programdır

MP4Tools eğer video birleştirmek ve video bölme işleri için kolay bir şekilde kullanabileceğiniz, işinizi görecek bir araç arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir video düzenleme programı.

Bilgisayarlarınıza en ince ayrıntısına kadar bedava olarak indirip kullanabileceğiniz  açık kaynak kodlu bir yazılım olan MP4Tools yalnızca MP4 dosyaları üstünde video birleştirme ve video parçalama işi yapmanıza müsade veriyor. Fakat MP4 formatı günümüzde en yaygın olarak kullanılan video formatı olduğu için MP4Tools çoğu farklı durumda meslek görmekte.

MP4Tools’un video birleştirme özelliğini kullanarak öbür MP4 videolarını bir araya getirerek tek bir video yapabilirsiniz. Program bu işi yaparken videoları her yerde kodlamıyor ve bu sayede kalite kaybı yaşanmıyor.

MP4Tools’un video bölme özelliği ise bir videoyu parçalara bölerek farklı videolar oluşturmanızı sağlıyor. Bu video bölme arabulucu da tıpatıp video birleştirme aracı gibi videoyu tekrar kodlamıyor ve kalite kaybı yaşanmamasını sağlıyor.

MP4Tools ihtiyacınızı kolayca karşılamanızı karşılayan, düşüncesiz kısayollardan arındırılmış sade ve temiz bir arayüze sahip.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

95 kez indirildi