mSecure indir

mSecure indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

mSecure, Windows 8 / 8.1 ve Windows RT tabanlı tablet ve bilgisayarlarla uyumlu gelişmiş şifre yöneticisidir.

mSecure, Windows 8 / 8.1 bilgisayar ve tabletlerde kullanılabilen bedava bir şifre yöneticisidir. Hesap numaralarınız, kullanıcı adlarınız, şifreleriniz gibi bireysel bilgilerinizi 256-Bit güvenlik metodu ile şifreleyerek koruyan dilekçe, basit bir parola yöneticisinden çok daha fazlasını sunmaktadır.

Windows 8’in çağdaş tasarımına ve özelliklerine sahip olan başvuru formu, ultra tehlikesiz şifreleme, hacker önleme mekanizması, yedekleme, verileri otomatik olarak Dropbox ile senkronize etme, etkin arama özelliği ile benzerlerinden epeyce farklı bir tatbik sunan şifre yöneticisidir.

Ultra güvenlidir; Verileriniz askeri derslik şifreleme ile korunur. Şifreleriniz yazılımın hiçbir bölümüne kaydedilmez. Otomatik kilitleme ile başvuru formu kullanılmadığında verileriniz güvendedir. Verilerinizin düzenli olarak yedeği alınır.

Kullanımı basittir; Verileriniz gruplara ayrılır, ad ve türe kadar listelenir. Seri bilgi girişini olası kılan 19 adet standart şablon mevcuttur. Entegre arama özelliği ile kayıtlara çarçabuk ulaşırsınız.

Senkronize çalışır; Verileriniz Dropbox hesabınız kullanılarak senkronize edilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi