MSN Health & Fitness indir

MSN Health & Fitness indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MSN Health & Fitness, Windows platformundaki en ayrıntılı sağlık ve fitness uygulaması ve en ince ayrıntısına kadar Türkçe arayüz ile geliyor.

MSN Health & Fitness, daha dinç ve nitelikli yaşama kavuşmak için ihtiyaç duyacağınız bütün bilgilere ulaşabileceğiniz bir sıhhat ve fitness uygulaması.

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarda önyüklü gelen MSN servislerinden biri olan MSN Health & Fitness (MSN Afiyet ve Fitness) ile sıhhat hususunda kafanıza takılan pek çok soruya cevap bulabiliyorsunuz. Bunun yanına işten evinize geldiğinizde uygulayabileceğiniz fazla sayıda alıştırma bulunuyor ancak bunlar resimli ve videolu olarak ayrılmış ve hem rahatlıkla yapılabilecek hem de etkili hareketlerden oluşuyor. Tabii oysa sağlık durumu uygulamalarının olmazsa olmazı sağlık durumu verilerinizi işleme izni vermesi MSN Afiyet uygulamasında da mevcut. Gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz spor aktivitelerinizi kaydedebiliyor, diyet izleyiciyi kullanarak günlük kalori alımınızı izleyebiliyorsunuz.

Sağlıklı bir yaşama kavuşmanızı karşılayan bütün bilgileri tek bir yerde sunan MSN Health & Fitness’ın en beğendiğim ve öteki sağlık durumu uygulamalarında olmayan özelliği insan vücudunu 3 boyutlu olarak çözümleme imkanı tanıması diyebilirim. İnsan vücudunun tüm bölgelerini detaylı olarak bildiren ve bilgi sunan anatomi bölümü gerçekte etkileyici.

MSN Health & Fitness, Windows platformunda en geniş ve nitelikli içerik sunan sıhhat ve fitness uygulaması. Ayrıca iyice Türkçe arayüz ile geliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi