MSN Money indir

MSN Money indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MSN Money, dünyanın en iyi finans haberlerini, verilerini peşine düşüp takip edebileceğiniz adamakıllı Türkçe finans uygulaması.

MSN Money, Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarda ön yüklü gelen MSN servislerinden biri ve finans haberlerini ve verilerini en içten şekilde alabileceğiniz finans uygulaması.

Günün en çok yükselen ve düşen hisselerini belirten hemen olan güncellenen piyasa koşulları, kişisel finans haberleri, hisse ve fon analizleri, döviz kurları ve kredi hesaplama araçları gibi finansla yakından ilgilenen bir kişinin ihtiyaç duyacağı her şeyi bir arada sunan MSN Money (MSN Finans), öteki MSN servisleri gibi internet bağlantısı gerektiriyor. Bu sayede borsadan son gelişmeleri ve finans haberlerini en güncel şekilde alabiliyorsunuz.

Windows platformunda Türkçe içerik sunan tek finans uygulaması olan MSN Money’de aylık kredi ödemesi, Mortgage ödemesi, tasarruf yapmanın yolları, paranın değerlendirilmesi gibi faydalı veri ve araçlar da sunuluyor.

MSN Money Özellikleri:

Geçerli piyasa koşullarını hemen olan olarak takip edin. Aktüel finans haberlerini en güvenilir kaynaklardan okuyun. Hisse ve fonlar hakkında ayrıntılı analizlere ulaşın. Kredi, döviz kuru, emeklilik hesaplamak için finans araçlardan faydalanın. Piyasa grafiğine ve haber başlıklarını canlı kutucuklardan takip edin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi