MSN Travel indir

MSN Travel indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MSN Travel, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizi planlarken tezgâhtar olacak bir kılavuz uygulama.

MSN Travel, dünya genelinde gidilip görülmesi gereken şehirleri tüm detayları karşınıza seren ve tatil amacıyla gideceğiniz şehre uçak bileti bulmanıza ve otel rezervasyonu yaptırmanıza tezgâhtar olan bir yolculuk uygulaması.

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarda ön yüklü gelen Bing uygulamalarından biri de MSN Travel (MSN Yolculuk). Windows platformunda Türkçe dil seçeneği ile gelen en zengin içerikli yolculuk uygulaması ile dilediğiniz bir şehir halkı hakkında; ulaşımı, meşhur gıda ve içecekleri gibi merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabiliyor ve aracısız uygulama içerisinden uçak biletinizi alabiliyor ve otelde yer ayırtabiliyorsunuz.

MSN Travel, konumunuzu tespit ediyor ve gezilip görülesi yerleri mesafe bazında önünüze seriyor. Fazla yakınınızda ve fazla uzağınızda kalan yerleri ayrı olarak görebiliyorsunuz. Uygulamanın sevdiğim diğer bir yanı ise şehirlerin panoramik fotoğraflarını sunması. Daha önce o yeri gezip görmüş kişiler göre çekilen panorama fotoğraflar sayesinde şehrin en hoş yerlerini yerinizden kalkmadan gezebiliyorsunuz.

Tatilinizi nerede geçireceğinize karar veremiyorsanız MSN Travel’ın önerilerine bakarak yer seçiminizi kolaylıkla yapabilir ve anında uçak biletinizi ayırtabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi