MSN Weather indir

MSN Weather indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MSN Weather, bulunduğunuz ve dilediğiniz bir şehrin hava durum bilgisini saatlik ve haftalık olarak alabileceğiniz bir uygulama.

MSN Weather, Windows 8.1 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için ön yüklü gelen Bing uygulamaları arasında yer alıyor ve saatlik, 5 jurnal ve 10 günlük hava şart raporu sunabilen tek hava durumu uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Microsoft göre ücretsiz ve reklamsız olarak sunulan MSN Weather ile sadece yaşadığınız şehrin yok dilediğiniz bir ülkenin hava koşul bilgilerini alabiliyorsunuz. Seçtiğiniz şehirlerin hava durum bilgisi saatlik olarak ta ulaştığından gün içerisinde planınızı ona tarafından yapıyor ve sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

Sıcaklığı Santigrat ve Fahrenhayt cinsinden gösterebilen hava durumu uygulamasında sunulan bilgiler ayrıntılı. Öyle ki öteki hava durumu uygulamalarındaki gibi sadece o gün veya hafta havanın kaç derece olacağını göstermiyor; gün içerisinde yağmur yağıp yağmayacağını , ne kadar nem olacağını, rüzgarın ne değin şiddetli olacağını da öğrenmenize tezgâhtar oluyor.

Hava tahminini en içten şekilde yapabilen uygulamalar arasında gösterilen MSN Weather’ın Windows sürümünde canlı kutucuk desteği de bulunuyor. Bu sayede uygulamayı açmadan bulunduğunuz il için hava durum raporunu özetle görebiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi