Multi-Monitor TaskBar 2.1 indir

Multi-Monitor TaskBar 2.1 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İki ya da daha fazla monitör mü kullanıyorsunuz? Bu program ile size bir vasıta çubuğu yaratılıcak ve diğer monitörlere multi monitör desteğiyle rahatça hükmedebiliceksiniz.

İki ya da daha fazla monitör mü kullanıyorsunuz? Bu program ile size bir vasıta çubuğu yaratılıcak ve diğer monitörlere multi monitör desteğiyle rahatça hükmedebiliceksiniz.

Ödev Çubuğu:

2.1 versiyonu ile yeni gelen Kısa Yollar (CTRL + DAHA ALÇAK + ok) o anki pencereyi oynatabilirsiniz. 2.0 versiyonu ile, üçlü monitör desteği.

Özellikleri:

Ek monitörlere sada veya solda ikinci bir ödev çubuğu ekliyor.
İkinci extra monitörede 3 monitör kullanıyorsanız üçüncü görev çubuğunu ekliyor. Sadece bulunduğu monitördeki uygulamaları gösteriyor.
Normal windows tahsis çubuğunda kalabalık yapmaması için ikinci monitörde istediğiniz uygulamaları saklıyabiliyorsunuz. Bütün Windows uygulamalarına diğer monitöre taşı diye button ekliyor. Clipboard uzatıcı ekleyin. (yeni 1.1.) Dikkatlice yazılmış bir programdır. Masaüstünüze iyi davranır.

Asıl Pencere Monitör TaskBar

İkinci monitöredeki tahsis çubuğu

Yalnızca kendi devir çubuğunda yer alan programları kendi monitöründen izleyin seçeneği.

Diğer monitöre taşı buttonu:
Bir başka hoş nitelik olan bu kısa yol tuşu tamamen istediğiniz pencereyi istediğiniz monitöre bundan böyle daha sıcacık bir şekilde aktarabiliceksiniz. İsterseniz yeni gösterilicek olan moniörde programın çıkış noktasınıda ayarlıyabilirsiniz.

Eğer 3 tane monitör kullanıyorsanız o zmn esas monitörünüzü ortaya yerleştiriceksiniz ve monitör seçenekleri ve tuşlarıda ona kadar tuşlarının yerini ayarlıyor.

Ayarlar
Eğer yeni devir çubuğunda boş bir alanı sağ tıklarsanız özellikler menüsüne ulaşabilirsiniz.

Burdan otomatik saklama ayarlarını ya da manzara yakalama (capture,screenshot) ayarlarını düzenliyebilirsiniz. İsterseniz Monitöre taşı tuşlarının yanında görüntü yakalama tuşu atıyabilirsiniz.

Yeni 2.0
– sağdaki ve soldaki iki monitörede destek
– 3 monitöre kadar yardım.(istediğiniz monitöre görüv çubuğu ekleme)
– Hoş bir Text Clipboard uzatıcısı eklendi.

Clipboard Extender
Baist bir seçenek olan bu bilhassa isterseniz tahsis çubuğunuzu böyle bir hale getirebilirsiniz. İsterseniz kaldırabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi