Multi Password Recovery indir

Multi Password Recovery indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Multi Password Recovery (MPR) programı profesyonel ve çok fonksiyonlu bir şifre kurtarma ve çözüm aracıdır.

Anekdot: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Şifreleme kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Multi Password Recovery (MPR) fazla fonksiyonlu bir şifre kurtarma ve çözüm aracıdır. MPR 100’den pozitif popüler uygulamada girmiş olduğunuz şifreleri bulup geri getirmenize muavin olur. Bu programlar arasında FTP programı, e-posta istemcileri, hemen olan mesajlaşma programları, tarayıcılar ve diğer program türleri bulunmaktadır.

Program bununla beraber asterisks’ler (yıldızlı şifreler) altında saklanan rahat parolaları da gösterebilme özelliğine sahiptir. Hem SAM dosyalarını kopyalamanıza ve yeni şifreler üretmenize de tezgâhtar olan bu program ile yeni ve eski bütün Windows işletim sistemi sürümleri aşağı bloke edilmiş okuma dosyalarına da erişebiliyorsunuz.

Multi Password Recovery programının birlikte çalıştığı programları daha detaylı bir liste şeklinde görmek için buraya tıklayınız.

Anekdot: Programın test sürümü (bedava) size kurtarılan şifrenin sadece ilk karakterini gösterecektir. Şifrenin tamamını bakmak için ve programın ilave özelliklerinden en ince ayrıntısına kadar faydalanabilmek için programın bütün sürümünü (ücretli) satın almanız gerekmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

25 kez indirildi