Multi Virus Cleaner indir

Multi Virus Cleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınıza bulaşmış zararlı yazılımlara ve virüslere karşı bilgisayarınızı temizlemenize yarayacak ücretsiz bir temizleme yazılımı.

Multi Virus Cleaner yazılımı kullanıcılara sunulmuş bedava bir virüs ve zararlı yazılım temizleme programıdır. Program bir uçtan bir uca veritabanına girmiş Trojan , Worms vs. gibi zararlı nesneleri temizler.

6.000 çeşit zararlı içeriği tanıma özelliğine sahiptir. Eğer sisteminizde bunlardan varsa uyarı vererek tarama yapar ve bulduklarını siler. 

Tarama özellikleri kullanıcıların isteklerine göre düzenlenmiştir. İsterseniz sisteminizde çabucak bir tarama yapabilir ya da Full Scan  özelliği baştan sona sisteminizi tamamen kontrolden geçirebilirsiniz. 

Kullanıcı için oluşturulan yüz çok basittir. Bu sayede programı hiç bilmeyen bir birey bile fazla gizli şekilde kullanabilir.

Not: Program virüsten koruma yazılımı değildir. Sisteminizdeki veritabanında bulunan virüsleri arıtma yazılımıdır. 

Kayda Değer:

Program montaj esnasında tarayıcı anasayfalarınızı, varsayılan arama motorlarınızı başkalaştırmak için ve internet üzerinden tarayıcı vasıta çubuğu indirmek için öneride bulunur. Programın çalışması için bu eklentileri onaylamanız gerekli değildir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi