My Fast VPN indir

My Fast VPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

My Fast VPN ile internette tehlikesiz ve engelsiz bir şekilde gezinti yapabilirsiniz

My Fast VPN kullanıcılara engelli sitelere giriş yapma, kişisel bilgilerini koruma ve anonim gezinti yapma konusunda yardımcı olan bir VPN servisidir.

VPN servisleri temel olarak bilgisayarımızdan dışarıya dışarı giden internet trafiğini alarak diğer coğrafi konumdaki bilgisayarlara yönlendirirler. Bu operasyon tamamen bulunduğunuz bölgede uygulanan internet engellerini ve internet sitelerinin koyduğu yöresel engellemeleri aşabiliriz. Tıpatıp trafiğimizin yönlendirildiği bilgisayardan internete bağlanıyormuşçasına internet üzerinde özgürce gezinti yapmamıza olanak tanıyan My Fast VPN syesinde temas güvenliğimizi de sağlayabiliyoruz. My Fast VPN’in bağlantımızı yönlendirmesi baştan sona bilgisayarımıza özel olan IP adresi otomatik olarak gizleniyor ve bireysel data hırsızlıklarının önüne geçilebiliyor.

My Fast VPN yasaklı sitelere antre işlemini tek tıklamayla gerçekleştirebilmekte. Programın güzel yönü sizin için en süratli bağlantıyı sunan VPN bağlantısını otomatik olarak seçim etmesi. Program arayüzü oldukça sade ve Windows 8’in metro arayüzünü hatırlatan bir görünüme sahip. Uygulama çalışırken sistem kaynaklarınızı yormuyor ve zahmetsizce teftiş edilebiliyor.

Anekdot: My Fast VPN’in sunduğu VPN hizmetinden yararlanabilmek için hesap yaratmanız gerekmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi