My Logon Manager indir

My Logon Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

My Logon Manager, web sitelerine giriş yaparken formları fazla daha pratik ve çabuk bir şekilde doldurmanıza olanak karşılayan bir yazılımdır.

Web sitelerine girerken doldurmanız gereken giriş formlarını çok daha pratik ve süratli bir şekilde doldurmanıza olasılık karşılayan bir yazılım olan My Logon Manager baştan sona şifrelerinizi aklınızda yakalamak zorunda kalmayacaksınız.

Bambaşka web siteleri için kullanmakta olduğunuz şifrelerinizi yönetebileceğiniz ve yeni kaydolacağınız siteler için güvenilir şifreler oluşturabileceğiniz başarılı bir yazılım olan My Logon Manager, kullanıcılara etkili bir parola idare çözümü sunmaktadır.

Internet Explorer, Firefox ve Google Chrome tarayıcılarınız ile entegre olarak kullanabileceğiniz programı, isterseniz kendinize ait bilgileri aracısız olarak yönetebilmek için banal bir Windows yazılımı olarak da kullanabilirsiniz.

Şifrelerinizi yönetmenize ihtimal karşılayan elverişli bir arayüze sahip olan program ile yer imlerinizi de kolayca düzenleyebilir ve istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizi saklayabileceğiniz, kaydedebileceğiniz, senkronize edebileceğiniz ve dağıtılmış web siteleri için kullanıcı adlarını, kullanıcı bilgilerini, web formlarını yönetebileceğiniz güvenilir bir yazılım olan My Logon Manager’i denemenizi öneririm.

My Logon Manager Özellikleri:

Otomatik form doldurma Kuvvetli şifre oluşturma Sanal klavye

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi