My Start Wallpapers indir

My Start Wallpapers indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

My Start Wallpapers, Windows 10 bilgisayarınızın açılış ve kilit ekranında kullanabileceğiniz nitelikli duvar kağıtları sunuyor.

My Başlangıç Wallpapers Türkçe adıyla Açılış Resimlerim uygulaması, Windows 10 bilgisayar ve tabletinizin açılış ve kilit ekranını süsleyecek yüksek kalitede duvar kağıtları sunan bedava bir kişiselleştirme uygulaması.

Yalnızca Windows platformuna hazırlanan ve evrensel tatbik olmasıyla hem mobil hem de PC platformunda kullanılabilen My Başlangıç Wallpaper, sayfa sayfa gezip duvar kağıdı arama sorununu ortadan kaldıracak nitelikte nitelikli duvar kağıtları sunuyor diyebilirim. Birbirinden şirin hayvanlar, egzotik spor arabalar, elle çizilmiş etkileyici görseller, şehirler, alımlı doğa manzaraları ve Bing’in günlük olarak ücretsiz sunduğu yüksek kalitede detaylı görselleri uygulamadaki seçenekler aralarında.

Başlangıç ekranında ve kilit ekranında kullanılabilecek duvar kağıtları sunan gerçekte dilerseniz seçtiğiniz resimlerin dia gösterisi olarak akmasını sağlayabiliyorsunuz. Açılış / kilit ekranınızda dönüşümlü olarak seçtiğiniz resimler görüntüleniyor ve resimlerin kaç dakika aralıklarla değişeceğini belirleyebiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi