mysms indir

mysms indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

mysms Windows uygulaması ile bilgisayarınızın başında otururken rahatça arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz.

mysms cep telefonu numaranızı kullanarak, bilgisayarınız üzerinden mesajlaşmanıza ihtimal veren bedava ve başarılı bir uygulamadır.

Bazen telefonu elinize alıp uzun bir mesaj yazmak doğrusu fazla can sıkıcı olabilmektedir. Böyle bir durumda mysms ile bilgisayarınızın başında istediğiniz mesajı rahatlıkla yazarak, gönderebilirsiniz. mysms Android ve iOS’ta dahil edinmek üzere tüm büyük mobil platformlarda mevcuttur ve yolladığınız mesajları, kişileriyle birlikte kendi sunucuları üstünde barındırmaktadır. Bu sayede istediğiniz mesajlaşmalara ya da kişilere daima zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

mysms Windows uygulamasının kullanımı oldukça kolaydır. Programı kurduktan sonradan öncelikle kendinize bir kullanıcı kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için önce telefon numaranızı ve şifrenizi belirliyor, ardından da Android ya da iOS işletim sistemine sahip telefonunuza mysms uygulamasını kurarak, bilgisayarınız ve telefonunuz arasında bir senkronizasyon sağlıyorsunuz. Yani eğer mysms programı telefonunuz üstünde kurulu değilse, programın Windows uygulamasını kullanamıyorsunuz.

mysms ile metinleri seri bir şekilde yazabilir ve hatta isterseniz kolaylıkla resimli mesajlar gönderebilirsiniz. Cep numarasını kullanarak mesaj göndereceğiniz için, gönderdiğiniz mesaj ücretleri otomatik olarak o an fakat tarifeniz üzerinden operatörünüz göre ücretlendirilecektir. Mesaj yollayacağınız arkadaşlarınız da mysms kullanıyorlarsa, kendi aranızda ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi