Nero BackItUp indir

Nero BackItUp indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Nero BackItUp programı baştan sona her türlü verinizi güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Nero BackItUp kullanıcıların kıymetli verilerini yedekleme şansı sunan bir program. Bildiğiniz gibi kullanıcılar bilgisayarları üstünde çok sayıda kişisel bilgi depoluyor. Bu durumun zorunlu bir sonucu olarak bu bilgilerin güvenliği en önemli konulardan biri haline geliyor. Verilerin sistem arızasına tabi olarak ortadan kaybolmasını alıkoymak için piyasada fazla sayıda veri yedekleme programı mevcut.

Nero BackItUp da bu programlardan bir her birine ve kullanıcılarıa sahip oldukları verileri kısa sürede yedekleme şansı sunuyor. Program eşliğinde verilerinizi CD, DVD ve Android mobil aygıt gibi harici depolama cihazlarına yedekleyebilirsiniz. Kuşkusuz bilgilerinizi yerel olarak saklama şansına da sahipsiniz fakat bu seçeneği o kadar tavisye etmiyorum. En nihayetinde sisteminizde bir arıza meydana gelirse bilgileriniz yine hasar görecektir.

Uygulamanın en uyarı çeken noktaları arasında otomatik yedekleme periyotları geliyor. Bu özelliği kullanarak kendinize yedekleme periyotları seçebilirsiniz. Bu özelliğe ilave olarak yedekleme planınızı kendi isteğiniz üzerine gerçekleştirme şansına da sahipsiniz.

Başarılı ve güvenilir bir program olan Nero BackItUp verilerini güvenli bir şekilde saklamak isteyen kullanıcılara hitap eden bir yazılım.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi