Neswolf Folder Locker indir

Neswolf Folder Locker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızda yer alan dizin ve klasörleri kilitleyerek emniyet altına elde etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

Bilgisayarlarda bulunan sıcacık klasörlerimizi veya manâlı iş belgelerimizin olduğu dizinleri koruma altına olmak bazen oldukça baskı olabiliyor. Zira Windows’un sunduğu emniyet araçlarına erişim bazen kompleks yöntemlerle sağlanıyor ve sağlansa bile kullanıcı şifresini ele geçirenler dosyaları diğer konumlara kopyalayarak erişim sağlayabiliyorlar.

Dolayısıyla dosya ve dizinleri yetkisiz kişilerden korumak nedeniyle kullanılabilecek ücretsiz ve basit programlar üreticiler kadar sağlanıyor. Bunlardan bir her birine de Neswolf Folder Locker programı ve epeyce kolay olmasının yanına kullanmak için herhangi bir layık de talep edilmiyor.

Kurulum sürecinin arkasından masaüstüne kendi ikonunu yerleştiren programı bu ikonla hemencecik açabiliyor ve sonradan içerisindeki dosya tarayıcısı doğruca istediğiniz dizini bularak işaretlemeniz gerekiyor. Programın bu konudaki eksiklerinden bir parça başına maalesef dizin adı içerisinde boşluk bulunması durumunda erişimi engelleyememesi ve böylece hangi klasörleri kilitlemeye çalıştığınıza dikkat etmelisiniz.

Dizin seçimini yaptıktan sonra “Lock Folder” butonunu kullanarak dosdoğru klasörü erişilmez hale getirebilirsiniz. Erişime kapatılan dizinlere tıklansa bile tıklayanlar herhangi bir tepki alamayacaklardır ve klasör açılmayacaktır.

Önceden kilitlenen klasörü başlamak için yine programı kullanmanız ve varolan erişim engelini kaldırmanız gerekmektedir. Engelini kaldırdığınız klasörler bitmiş erişime açık ışık halkası geleceklerdir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi