Netron Gözcü – Ebeveyn Kontrol Yazılımı indir

Netron Gözcü – Ebeveyn Kontrol Yazılımı indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
52 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ziyaret edilmesini istemediğiniz web sitesi isimlerini yazarak veya sakıncalı bulduğunuz kelimeleri Netron Gözcü’ye yazarak çocuklarınızın istemediğiniz zararlı içerik yer alan sitelere girişini engelleyebilirsiniz.

Artık çocuklarınızı Netron Gözcü ile internetteki zararlı sitelerden koruyabileceksiniz. Bu yazılım dahası ücretsiz olarak sadece orijinal Microsoft Windows XP kullanıcıları için. (Varsayılan yüklemeyi Netron sitesi üzerinden verdik. Alternatif yükleme Microsoft’un sitesindendir vee Windows doğrulaması gerektirir.)

Ziyaret edilmesini istemediğiniz web sitesi isimlerini yazarak veya sakıncalı bulduğunuz kelimeleri Netron Gözcü’ye yazarak çocuklarınızın istemediğiniz zararlı içerik bulunan sitelere girişini engelleyebilirsiniz.

Netron Gözcü ile bilgisayar ve internet kullanımına zaman sınırı tanımlayabilir, yalnızca sizin istediğiniz zamanlarda çocuklarınızın bilgisayarı kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Keza bilgisayarınızda yüklü öteki yazılımların yalnızca sizin istediğiniz zamanlarda çalışmasını sağlayabilir, ziyaret edilen siteleri kullanım günlüğünde görüntüleyebilirsiniz.

Netron Gözcü uygulaması tamamen Netron Yazılım kadar Microsoft için geliştirilmiştir. Ürünün tüm sorululuğu Netron Yazılım’a aittir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

52 kez indirildi