Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları indir

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
46 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları bedava bir duvar kağıdı paketidir

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları, bu yıl içinde çıkış yapacak ve HTC kadar üretilecek Sailfish ve Marlin kod adlı 2016 Nexus telefonlarda kullanılacak duvar kağıtlarına yer veren bir duvar kağıdı paketi.

En Ince Ayrıntısına Kadar ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bu duvar kağıdı koleksiyonu bir uçtan bir uca Nexus Marlin ve Sailfish telefonlarının görünümünü farklı marka ve model akıllı telefonunuza ya da tabletinize taşıyabilirsiniz. Mobil cihazlar için planlanmış bu duvar kağıtlarını dilerseniz bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları içinde toplamda 15 adet duvar kağıdı bulunmakta. Bu 15 duvar kağıdı yüksek çözünülüğe sahipler. 2880 x 2560 çözünürlüğe sahip duvar kağıtları geniş ekranlı telefon ve tabletler için planlanmış.

Eğer Nexus Marlin ve Sailfish’in nasıl bir görünüme sahip olduğunu merak ediyorsanız bu arşivi indirebilir ve duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz. Zip formatındaki arşiv dosyasını açılmak için Winrar programını kullanabilirsiniz:

Mobil cihazlarınızda evraklar dosyasını açılmak için Winzip’in mobil versiyonundan faydalanabilirsiniz:

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

46 kez indirildi