Nimbus Note indir

Nimbus Note indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Nimbus Note, aklınıza gelen tüm fikirleri yada web sayfaları üstünde gördüklerinizi anekdot alarak arkadaşlarınız ile paylaşabileceğiniz yada ayrı cihazlardan açarak okuyabileceğiniz faydalı bir not alma programı.

Nimbus Note, not alma program ve uygulaması arayan tüm kullanıcılara gönül rahatlığı ile önerebileceğiniz gelişmiş ve fazla fonksiyonlu bir not alma uygulamasıdır. 6 ayrı sürümü ile birlikte Windows, Android, iOS, Windows Phone, Chrome ve Web üzerinde hizmet veren tatbik doğruca dilediğiniz her şeyi anekdot alarak daha sonra bambaşka cihazlarınız üzerinden okuyabilirsiniz.

Bilgisayar ve mobil cihazlarınız üzerine uygulamayı yüklerseniz belirtilmiş aralıklarla eşlemeler yaparak bütün notlarınıza öbür cihazlarınız üzerinden güncel olarak ulaşabilirsiniz. Yeni olmasına rağmen oldukça alaka görebilen Nimbus Note uygulamasının Windows versiyonunu bilgisayarınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Hızlı not oluşturma, yapılacaklar listesi hazırlama, öbür platformlardan notlara ulaşabilme, basit paylaşım seçenekleri ve internet sayfaları üzerindeki bilgileri anekdot olarak kaydetme gibi yardımcı özelliklere sahip olan Nimbus Note, bilhassa iş hayatında aralıksız anekdot alması gereken kullanıcılar göre denenmeli diye düşünüyorum.

Aldığınız notları arkadaşlarınız ile kolayca paylaşarak onlarında önemli bilgilerden farkında olan olmasını sağlayabilir yada en basitinden hazırladığınız market alışveriş listesini eşinize yada çocuklarınıza gönderebilirsiniz. İnternet üzeirnde gezinirken okumak istediğiniz bir şeyler gördüğünüzde fakat zamanınız olmadığında hemencecik Nimbus Note ile ekran görüntüsü alarak anekdot olarak kaydedebilirsiniz.

Kalem ile anekdot alma ve hatta fotoğraf bile çizme gibi işlemler yapabildiğiniz Nimbus Note uygulamasının Windows ve tüm öteki versiyonlarını sitemizden bedava olarak indirebilirsiniz.

Manâlı! Nimbus Note’u tarayıcınız üzerinde daha pratik kullanabilmeniz için hazırlanan Google Chrome eklentisini de indirerek kayda geçirmek istediğiniz web sayfalarını fazla daha seri ve basit bir şekilde anekdot olarak Nimbus’a ekleyebilirsiniz. Uygulamanın Chrome eklentisini indirmek için tıklayınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi