Nitro PDF Pro indir

Nitro PDF Pro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Nitro PDF Pro, bilgisayarınız üzerinden PDF dosyalarını açmanıza ve Word gibi başka formatlara dosya dönüştürmenüze yarayan bir programdır.

Nitro PDF Pro, masaüstü üzerinde çalışabilen bir PDF görüntüleme ve dönüştürme uygulamasıdır. 

Nitro Pro ile PDF dosyalarını açabilir, inceleyebilir, gizleyebilir ve oluşturabilirsiniz. Hem, Nitro Pro’yu daha iyi PDF uygulamalarından biri yapan şey ise bir istif diğer özellikle birlikte gelmesi. PDF dosyalarından metin ve görüntüleri ayıklayabilirsiniz. Nitro Pro ayrıca QuickSign ile birlikte belgelerinizi saniyeler içinde elektronik olarak imzalamanızı ve iade etmenizi de sağlayabilir. Programın öteki özellikleri ise şöyle::

PDF Dosyaları Oluşturun: % 100 endüstri standardında PDF ve Adobe Acrobat ile düzenli PDF / A dosyaları oluşturun. PDF dosyalarını kolaylıkla dönüştürün: PDF dosyalarını Word, Excel, Outlook ve PowerPoint dosyalarına dönüştürün veya ilk elden Office’den PDF oluşturun. PDF’leri düzenleme: Metni değiştirme, yazı tiplerini değişiklik, mizanpajları özelleştirme ve daha o kadar çok şey. Optik Kişilik Tanınma (OCR), taranan belgeleri ve görüntüleri aranabilir ve düzenlenebilir PDF dosyalarına dönüştürmenizi sağlar. PDF’leri karşılıklı çalışanlarla birlikte inceleyin: Dosyalarınızı paylaşın ve internet üzerinden öteki kullanıcılar ile bu dosyaları birlikte inceleyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

33 kez indirildi