Nomachine indir

Nomachine indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
269 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Nomachine, uzaktaki bir bilgisayara tehlikesiz bir şekilde bağlanıp ekran üzerinden istediğiniz işlemleri yapmanıza olasılık sağlayan bedava uzaktan masaüstü programı.

Nomachine göre geliştirilmiş olan NX protokolü bir uçtan bir uca yüksek güvenlik ve video performans sunması (Bilhassa karşısında bilgisayarda açılan HD video takılmadan izlenebiliyor) programın seçim edilme nedenleri aralarında.

Windows, Mac OS X ve Linux (Redhat, Suse, Fedora, Debian, Ubuntu) tabanlı bilgisayarlara kurulabiliyor olması, ayrı platformlar kullanan kurumsal şirketler için kayda değer bir üstünlük. Öteki yana uzakta bilgisayardaki ekran görüntüsünü video olarak kaydedebilen program, disk ve yazıcı paylaşımı açık havada usb cihazları uzaktan bilgisayara bağlama gibi gelişmiş imkanlar sunuyor.

Programın uzakta bağlantı arabulucu; Windows, Mac OS X ve Linux’da kurulan programın içinde yer alıyor. iPhone, iPad ve Android tabanlı akıllı telefon ve tabletlerde ise Appstore ve Google Play üzerinden indirilecek olan dilekçe ile kullanılabiliyor . Dolayısıyla sokakta olduğunuz zamanlarda bile cep telefonu veya tablet kullanarak uzaktaki bilgisayara bağlı olmak muhtemel oluyor.

Nomachine, Teamviewer ve diğer rakiplerinden bambaşka olarak iletişim için sabit bir port (4000) kullanıyor, dolayısıyla programı kullanabilmek için güvenlik duvarı (firewall) üzerinde bu portun açılması gerekiyor. Bu durum günümüzde birazcık geleneksel kalsa da programın öteki özellikleri bu eksiğini kapatıyor.

İndirİndir

269 kez indirildi