Norton 360 indir

Norton 360 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Norton 360 detaylı emniyet gereksinimi olan kullanıcılar için planlanmış, basit kullanımlı ve minimum kullanıcı etkileşimi gerektiren komple bir emniyet paketidir.

Norton 360 fazla detaylı bir güvenlik çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Tam bir emniyet çemberi olarak nitelendirebileceğimiz bu paket bilgisayarımıza girebilecek her türlü zararlı, kötü niyetli virüs vb. diğer dosya ve yazılımlara karşısında içerdiği çoğu nitelik ile güvenliği elden bırakmıyor. Hem Norton 360 kullanıcıları yeni eklenen, yenilenen ya da geliştirilen opsiyonel birçok nitelik ile (AntiSpam, Parental Controls (Ebeveyn Kontrolleri) gibi çözümlerden de faydalanabiliyor.

Tehdit Koruması – Virüs, truva atı, ajan yazılım ve diğer tüm tehditlere karşı bütün koruma sağlar. Yeni kesik dosya ve uygulamaları yüklemeden ve çalıştırmadan önce mümkün tehditlere aleyhinde sizi uyarır. Hızlı Tarama – Çevrimiçi bir veri birleştirme sistemini kullanarak, her 5 ila 15 dakikada bir yeni virüs taraması  bilgisayarınızı tehditlere karşısında hızlı ve doğru bir biçimde tarar. Anti-spam Koruması – Gözden Düşmüş e-postalar, kimlik avcıları ve spam mailleri engeller. Çevrimiçi Kimlik Koruması – Çevrimiçi alışveriş, bankacılık ve internet gezintilerinde bireysel bilgilerinize erişimi engelleyerek kimlik hırsızlarına karşısında korur. Bilgisayar Performansını Artırma – Kayıt defterini temizler ve onarır, geveze İnternet dosyalarını kaldırır, değişmez sürücünüzü birleştirir ve en iyi performansta çalışması için bilgisayarınızı geliştirir. Otomatik Yedekleme – Bedava sağladığı 2 GB’lık güvenli çevrimiçi depolama alanına dosyaları yedekleyerek veri kayıplarını önler. Kablosuz Ağları İzleme – Ağınızdaki bant genişliğini çalarak siklet olan davetsiz misafirleri bulmanıza tezgâhtar olur.

Anahtar Teknolojiler ve Özellikler:

    YENİ! Saygınlık hizmeti
    YENİ! Norton Insight
    YENİ! Norton Download Insight
    YENİ! Yedekleme Dosyalarına Web Tabanlı Erişim
    YENİ! SONAR 2 Davranışsal Koruma
    GELİŞMİŞ! Otomatik Yedekleme ve Geri Yükleme

    YENİ! Norton System Insight
    YENİ! Norton File Insight
    GELİŞMİŞ! Kimlik Avını Önleme
    GELİŞMİŞ! Ebeveyn Denetimleri
    Antivirüs
    Ajan Yazılımları Önleme
    Ağ İzleme
    Rootkit’ten Korunma
    PC Ayarlama   

     GELİŞMİŞ! Profesyonel Düzeyde AntiSpam
    GELİŞMİŞ! Emniyet Açığı Koruması
    GELİŞMİŞ! Açılış Yöneticisi
    Norton Tarayıcı Koruması
    Bot Koruması
    Kimlik Koruması
    Norton Tehlikesiz Web
    Zeki Güvenlik Duvarı
    İndirme Koruması
    Süratli Güncellemeler

Minimum Sistem Gereksinimleri:

300 MHz veya daha çabuk işlemci 256 MB RAM Bellek (512 MB Tavsiye edilir) 300 MB manâsız hard disk alanı Microsoft Windows XP/Vista/7 Internet Explorer® 6.0 ya da daha yüksek sürüm, ya da Mozilla Firefox® 3.0 veya daha yüksek sürüm Internet bağlantısı (Online yedekleme için süratli bir bağlantı gerekir)

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi