Norton AntiVirus indir

Norton AntiVirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınıza her türlü yoldan bulaşabilecek virüs, casus yazılım, solucan ve truva atı gibi zararlı yazılımlara aleyhinde sisteminizi korumanın yollarından biri Norton AntiVirus.

Norton AntiVirusvirüslere, casus yazlımlara kısacası bilgisayarınıza hasar verebilecek tüm program ve dosyalara karşısında gelişmiş koruma karşılayan özellikli ve profesyonel bir emniyet çözüm programı. Bilgisayarınızı bütün olarak gözetmek ve güvenlik riski içeren fena niyetli yazılımları sisteminizden uzak tutmak istiyorsanız hakiki zamanlı koruma karşılayan Norton AntiVirus ile bunu sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda tüm aktiviteleri arkadaki planda sizi rahatsız etmeden takip eden program her türlü veri alışverişinde tehlike gördüğü zaman sizi uyarıyor. E-posta ve anlık mesajlaşma (IM) programlarını da denetleyebilen Norton AntiVirus sizleri başkalarından gelebilecek virüslere aleyhinde koruyor ve virüs, spyware, adware gibi fena niyetli yazılım içeren dosyaları sıradan olanlardan ayırıyor.

Norton AntiVirus sürekli olarak kendini güncelleyen ve en son çıkan virüslere ve tehditlere aleyhinde daima hazırlıklı yapısıyla en iyi korumayı sağlayan programların başında geliyor ve böylece sisteminizi yeni çıkan tüm tehditlere karşı hazırlanmış halde tutuyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi