Norton Bootable Recovery Tool indir

Norton Bootable Recovery Tool indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Norton Bootable Recovery Tool ile sisteminizin açılmasını engelleyen virüsleri temizleyebilirsiniz.

Norton Bootable Recovery Tool, sisteminize bulaşan virüs, ajan yazılım ve öteki emniyet risklerini kaldırarak sisteminizin sürükleyici çalışmasını karşılayan bir güvenlik programıdır.

Program yoluyla oluşturduğunuz kurtarma diski doğru bilgisayarınızın seri çalışmasını engelleyen tüm çevrimiçi tehditlerini yok edebilir, bilgisayarınızı birincil günkü haline geri döndürebilirsiniz. Virüs, trojan, hacking araçları, casus yazılım, reklam ve izleme yazılımlarını tespit edebilen Norton Bootable Recovery Tool, temizlenmesi kuvvet, bilgisayarınızın işletim sistemine içeriye doğru nüfuz eden tehlikeleri zahmetsizce temizler. Bilgisayarınızın akıcı şekilde çalışmasını veya başlamasını engelleyen virüsleri temizleyerek, bilgisayarınızı yedekler ve çalışmasını sağlar. Bu Nedenle bilgisayarınızdaki hassas verileri kaybetmeden pak bir sisteme sahip olursunuz.

Büyücü yardımıyla DVD, USB disk, ISO seçeneklerinden birini seçerek kurtarma diskinizi birkaç dakikada zahmetsizce hazırlayabiliyorsunuz. Diskinizi oluşturduktan sonradan tek yapmanız gereken oluşturduğunuz kurtarma diski ile bilgisayarınızı açılmak. Sadece birkaç dakika içerisinde tertemiz sistemle çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ücretsizdir. Sisteminize akıcı başlamasını engelleyen virüsleri temizler. Sisteminizi yavaşlatan her türlü emniyet tehdini ortadan kaldırır. Çabuk ve kolay kurulum Türkçe dil desteği DVD, ISO, USB format seçeneği Seri tarama ve arıtma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi