Norton Identity Safe indir

Norton Identity Safe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
32 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Norton Identity Safe ile kullanıcı adı ve parolaları şifreli olarak saklayabilir, şifreli notlar tutabilir ve formları otomatik olarak doldurabilirsiniz.

Norton’un parola yöneticisi Identity Safe, sitelere daha hızlı ve tehlikesiz antre yapmanızı sağlıyor. Norton Identity Safe‘i 1 Ekim’e dek indirenler ücretsiz olarak yararlanabilecek. sonra kullanım ücretli olacak.

Norton Identity Safe çapraz platform ve çapraz tarayıcı desteği sunuyor. Yani uygulama Windows, Android, iOS ortamlarında ve Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari tarayıcılarıyla uyumlu çalışıyor.

Platform özgürlüğü doğruca kullanıcı adı ve şifrelere her yerden ulaşılabiliyor. Kullanıcı adlarını ve parolaları şifreleyerek saklayan Norton Identity Safe internette daha güvenli gezinmenizi de sağlıyor. Norton’un site URL‘lerini denetleyici aracıyla girmek istediğiniz sitelerin güvenli olmayan olup olmadığını söyleyebiliyor. Keza uygulamayı kullanırken gezdiğiniz siteleri sosyal ağlarda zahmetsizce paylaşabiliyorsunuz. Uygulamayla notlar yakalamak ve bu notları güvenli bir şekilde saklamak muhtemel. Tehlikesiz olduğu dek işlevsel de olan Norton Identity Safe ile sitelere tescil olurken girmeniz gereken form bilgilerini uygulamaya tescil ederek otomatik form yükleme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

32 kez indirildi