Norton Internet Security indir

Norton Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Norton Internet Security 2013 ile zararsız ve tehlikesiz internet keyfini yaşayabilir ve bilgisayarınızı her türlü fena niyetli yazılımdan ve tehditten koruyabilirsiniz.

Bilgisayar kullanırken kendinizi güvende hissediyorsunuz. Peki ya internete bağlanırken? Sizleri en son çıkan çevrim içi tehditlere karşı durmadan koruyacak emniyet programını arıyorsanız, Norton Internet Securityvirüs, spyware (ajan), worm (solucan), trojan (truva atı) ve öteki aynı kötü niyetli yazılımlara karşı arkadaki planda sürekli olarak çalışarak keza bilgisayarınızı koruyor keza de web sitelerindeki ya da diğer internet ortamlarındaki fena niyetli yazılımlara, kimlik hırsızlarına karşı bireysel bilgilerinizin güvenliğini sağlıyor.

Norton Internet Security bundan böyle bilgisayarınızda tehlikesiz şekilde istediğiniz online işlemleri yapmanız için “phishing” olarak adlandırılan internet sitelerindeki fena niyetli hücum ve tuzaklara karşısında da gelişmiş güvenlik önlemleri bulunduruyor. karşılıklı güvenlik duvarı uygulaması ve optimize edilmiş ağ güvenliği gibi güvenlik seçenekleriyle ister yolda ister evde isterseniz internet kafelerde tekrar tekrar güvende olacaksınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi