Office 2016 indir

Office 2016 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Microsoft Office 2016, ofis programları paketi arayanların işini kolaylaştıracak.

Microsoft Office 2016, senelerdir bilgisayar kullanıcıları göre en fazla tercih edilen büro programı olarak dikkatleri üstüne çeken serinin 2016 sürümü olarak karşımıza çıkmaktadır. Office 2013‘e göre çok daha gelişmiş özelliklerle birlikte kullanıcıların beğenisine sunulan Office 2016, ihtiyacınız olan tüm ofis çözümlerine süratli ve basit bir şekilde ulaşmanıza olasılık sağlamaktadır.

Office 2016 ile birlikte kullanıcılara sunulan en büyük yeniliklerden bir adam başına de hiç kuşkusuz bütün ofis servislerinin bulut entegrasyonu ile kullanıcılar göre çok daha bereketli bir şekilde kullanılabiliyor olması. Böylece ancak kullanıcılar eşzamanlı olarak benzer büro dökümanları üstünde istedikleri işlemleri birlikte yapabiliyorlar. Diğer bir deyişle aynı döküman üstünde pat diye artı kullanıcı rahatlıkla çalışabiliyor.

Tekrar program içerisinde kullanıcılara sunulan en hoş özelliklerden bir diğeri de destek menüsü. Geliştirilmiş destek menüsü tamamen, Office 2016 üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz her cins işlemle ilgili sorunuza kolayca cevap bulabiliyor ve buna ek olarak uygulamalı olarak yapmak istediğiniz işlemleri nasıl yapabileceğinizi de öğrenme şansına sahip oluyorsunuz.

Microsoft Excel 2016, Microsoft Word 2016, Microsoft PowerPoint 2016, Microsoft Outlook 2016 ve diğer bütün ürünlerde bulunan servisler Office 2016 ile birlikte kullanıcı deneyimini bir adım öteye taşıyacak şekilde her tarafta güncellenmiş. Dokunmatik desteği, bulut sunucu senkronizasyonu, tüm cihazlarınız üstünde Office 2016 deneyimi ve daha birçok gelişmiş özellik sizleri bekleyen yenilikler arasında yer alıyor.

Eksiksiz bir Office deneyimi yaşamak isteyen tüm kullanıcıların bilgisayarında bulunması gereken yazılımlardan bir her birine olan Office 2016’yı hala denemediyseniz, mutlaka denemenizi öneriyoruz.

Ayrıca Microsoft’un en gelişmiş Office paketi olan Office 365’e, bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ SORULAR

Microsoft Office 2016 Nasıl İndirilir? Office 2016 Nasıl Yüklenir? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi