Office Ev ve Öğrenci indir

Office Ev ve Öğrenci indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
37 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Microsoft Office Konut ve Öğrenci 2016 sürümü, Word, Excel, PowerPoint, OneNote programlarını içeren ofis yazılımı.

Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2016, Microsoft’un ev kullanıcıları ile öğrencilere özel sunduğu büro yazılımı. Word, Excel, PowerPoint, OneNote çalışma araçlarını taşıyan paketi deneme sürümü olarak indirebiliyorsunuz. OneDrive entegrasyonu ile dosyalarınıza dilediğiniz yerden erişme şansına da sahipsiniz.

Microsoft’un modern görünümlü, kullanımı basit ve etkili araçları içeren büro yazılımı Office Ev ve Öğrenci sürümü, meslek, ev ve okullarda en fazla kullanılan büro yazılımlarını içeriyor.

Tüm cihazlarda mükemmel başvuru formu deneyimi sunan yeni teknoloji düzenleme, analiz ve paylaşım araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturabildiğiniz Word 2016 programı, verilerinizi inceleme edip görselleştirdiğiniz elektronik tablolar oluşturduğunuz zaman kazandırıcı özelliklere sahip Excel 2016 programı, ortak egzersiz seçeneği sunan profesyonel slaytlar oluşturabildiğiniz sunum programı PowerPoint 2016 ve notlarınızı (fikirleriniz, fotoğraf, ses, video, internet sayfaları her şey olabilir) dijital not defteri olarak kullanabildiğiniz OneNote 2016 sürümü Office Konut ve Öğrenci (Türkçe) programını indirdiğinizde kullanabildiğiniz yenilikçi büro araçları.

Oturum açtığınız vakit Word belgelerinizi, Excel tablolarınızı, PowerPoint sunumlarınızı veya OneNote ile aldığınız notlarınızı OneDrive üzerinden yedekleyerek dilediğiniz cihazdan erişme kolaylığı sunan Office Ev ve Öğrenci 2016 sürümü yukarıdaki bağlantıdan ücretsiz indirip test veya satın alma şansına sahipsiniz. Office Konut ve Öğrenci programını satın alırsanız ürün (lisans) anahtarı 1 PC veya MAC, 1 tablet ve 1 telefonda kullanılabiliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

37 kez indirildi