OneStart indir

OneStart indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

OneStart ile Windows 8’e başlat menüsü ekleyebilirsiniz

OneStart kullanıcılara Windows 8’e başlat menüsü ekleme konusunda muavin olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bir başlat menüsü programıdır.

Microsoft’un son işletim sistemi Windows 8 çıktığı vakit büyük alaka çekmişti ve sunduğu yeni özelliklerle özellikler dokunmatik ekranlı cihazlara sahip kullanıcılar göre beğeni kazanmıştı. Ama durum dokunmatik ekrana sahip olmayan masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için aynı olmamıştı. Windows 8 getirdiği yeniliklerin yanına radikal şansın dönmesi de getirmişti. Bu değişikliklerin en büyüğü başlat menüsünün Windows’un yeni versiyonundan kaldırılmış olmasıydı.

Windows 8’deki başlat menüsünün kaldırılması sebebiyle kullanıcılar bilgisayarlarına yükledikleri programlara alıştıkları yoldan erişemedikleri gibi bilgisayar kapatma seçeneklerine de erişmekte zorlanmıştı. İşte OneStart baştan sona bütün bu zorlukları atlatabiliyoruz. OneStart temel olarak bilgisayarımıza herzamanki Windows 7 stilinde olan veya Windows 8 metro arayüzüne benzer bir tasarıma sahip olan bir başlat menüsü ekliyor.

OneStart bize başlat menüsü simgesini seçebilme imkanı da veriyor. Program içerisinde yer alan bir amblem seçebileceğimiz gibi kendi resimlerimizi de amblem olarak kullanabiliyoruz. OneStart bilgisayar kapatma seçeneklerine kolayca erişmemize de imkan vermekte.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi