Online Armor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bedava kişisel emniyet duvarı Online Armor spyware, hacker, keylogger ve virüslere karşısında koruma sağlayarak internette gezmeyi fazla daha güvenli ülkü getiriyor.

Online Armor, her ihtiyaca karşın olarak hazır bir güvenlik duvarı aracıdır. Virüslerden, hackerlardan ve casus yazılımlardan en iyi şekilde koruyan bu güvenlik duvarı bir uçtan bir uca internet gezintileriniz daha da güvenli olacak.

Programı manuel olarak güncelleyerek her türlü yeni tehlikeye aleyhinde hazırlıklı olmanızda mümkün. Online Armor Free diğer ücretli sürümlerine kadar kısıtlı koruma sağlasa da ortalama bir internet kullanıcısının tüm güvenlik açıklarını kapatabilecek kapasiteye sahiptir. Bilgisayarınızı yavaşlatmayan Online Armor, internette gezme zevkinizi bozmadan bilgisayarınızda en fazla koruma sağlar.

Özellikleri:

Program “tehlikesiz tarayıcı” özelliğiyle zararlı sitelere girmenizi tarayıcınızı kitleyerek önler. Böylece gönülsüzce de olsa zararlı sitelerden korunmuş olursunuz. “Program koruyucu” özelliğiyle Online Armor zararlı programları bilgisayarınıza kurmanızı engeller. Kırmızı bir uyarıyla sizi zararlı gördüğü programlar konusunda uyaran yazılımla kurulumdan vazgeçerek tehlikelerden kaçınabilirsiniz. Herşeye rağmen sisteminize gözden düşmüş bir spyware bulunduğunda program baştan sona tek tıkla bu programı kaldırabilirsiniz.  Online Armor “Hosts Checker” özelliğiyle HOSTS dosyalarını takibe alır ve değişikliklerde sizi uyarır.  “Autoruns Yönetimiyle” program sisteminizi optimize etmek için bilgisayar açılışındaki programları gözetim altına alır. İsteminiz açık havada otomatik çalışan yazılımlar böylece önlenebilir.  “Keylogger Taraması” özelliği sayesinde Online Armor, keylogger yazılımlarını pasifize ederek şifre ve kişisel bilgilerinizin çalınmasını engeller.

 

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi