O&O ShutUp10 indir

O&O ShutUp10 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows 10’daki emniyet ve mahremiyet ayarlarınızı, O&O ShutUp10 uygulamasıyla kontrol altında tutabilirsiniz.

O&O ShutUp10 uygulamasını kullanarak Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınızda verilerinizin izlenmesi ve mahremiyet konularında yoklama sahibi olabilirsiniz.

Windows 10 işletim sistemini kullanıyorsanız, varsayılan olarak gelen ayarlar ile birlikte verilerinizin izlenmesini ve dağıtılmış mahremiyet ayarlarına onay vermiş oluyorsunuz. Bu da başvuru alışkanlıklarınızın takip edilmesi ve bunlara dayalı reklamlarla tesadüf gibi durumlara niçin oluyor. Bu gizlilik ayarlarını Windows 10 ayarlarından düzeltebiliyorsunuz lakin, hangi ayarın nerede olduğunu bulmanız biraz vakit alabiliyor.

O&O ShutUp10 uygulaması, bilgisayarınıza yüklemenize gerek kalmadan aracısız çalıştırabileceğiniz bir antispy arabulucu olarak öne çıkıyor. Emniyet ve mahremiyet ayarlarınızı kontrol aşağıda tutmanızı karşılayan uygulamada emniyet, gizlilik, başvuru gizliliği gibi sekmeler altında bulunan ayarları etkinleştirebilir, sınırlayabilir ya da devre dışı bırakabilirsiniz. Bir Takım ayarları devre dışı ele vermek çeşitli sorunlara neden olabileceğinden, önerilen ayarları kullanmanızı öğüt ediyoruz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi