OpenVPN indir

OpenVPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Engelli sitelere giriş gerçekleştirmek ve internetteki gizliliğinizi gözetmek için bu ücretsiz VPN uygulamasını kullanabilirsiniz.

OpenVPN uygulaması bilhassa internetteki güvenliğini, gizliliğini gözetmek isteyenlerin ve bununla beraber ülkemizdeki kullanıcılara kapalı olan web sitelerine girmek isteyenlerin seçim edebilecekleri açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir VPN uygulaması.

Programın iyice etkili bir SSL VPN hizmeti mevcut ve epeyce geniş bir konfigürasyonu destekliyor. Uzaktan erişim, siteden siteye VPN, kablosuz ağ güvenliği ve şirketler seviyesinde yük stabilizatör destekli uzak erişim gibi gelişmiş seçenekler barındırması doğru ise herkese hitap eden bir VPN programı haline geliyor.

Kolay kullanılan bir arayüze sahip olan gerçekte daha önceden paylaşılan anahtarları, sabit anahtarları yoksa TLS tabanlı enerjik anahtar değişimlerini kullanabilirsiniz. OpenSSL kütüphanesindeki bütün şifreleme, izin ve sertifika özelliklerini de yararlanma şansınız var.

Şüphesiz temel özelliklerinden yararlanmak isteyen kullanıcılar ise karmaşık ayarlara girmeden doğruca programın VPN özelliğini kullanabilir ve güvenliklerini sağlayabilirler.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi