Opera

Opera

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dropbox, oluşturduğunuz paylaşım klasöründeki tüm dosyalar aynı anda ayrıca internette keza de diğer bilgisayarlarınızda olmasını karşılayan başarılı bir senkronizasyon aracıdır.

Pat Diye artı bilgisayarınız varsa ve bu bilgisayarlarınız arası dosya senkronizasyonu (eşitlemesi) yapmak istiyorsanız bu bedava ve gelişmiş vasıta ile bundan böyle dosya senkronizasyonu işlemi fazla basit.

Programı yükledikten sonradan oluşturulan klasör içerisine istediğiniz dosyayı atın hemencecik internete yüklensin. Peşinde istediğiniz diğer bir bilgisayara da direkt olarak aynı dosya eklensin. Dilerseniz bir egzersiz grubu içinde müşterek bir klasör yaratarak alıştırma dosyalarını bu klasör üzerinden paylaşabilirsiniz. Bambaşka işletim sistemlerinde de çalışabilen Dropbox ile dosya senkronizasyonu fiilen fazla basit.

2GB’lık bir ücretsiz depolama alanı yaratmanıza ihtimal tanıyan Dropbox tamamen dosyalarınızı internet üzerinde de tutabilir ve gerektiği vakit indirebilirsiniz. Hem Dropbox kullanan arkadaşlarınızla dosya paylaşımı yapmanızı da sağlayan yapısı doğru dosya paylaşmak için de kullanabilirsiniz.

Kurulum: Dropbox’ı indirip kurduktan sonradan bir üyelik yaratmanız gerekiyor. Bu üyelikten daha sonra isterseniz program imalatçı adresinden senkronizasyon klasöründe tuttuğunuz dosyaları da görüntüleyebilir, paylaşabilir ve hatta silebilirsiniz.

Dropbox Özellikleri:

Senkronizasyon: Dropbox’ın kurulu olduğu bütün bilgisayarlar arasında paylaşılan klasörleriniz hemen olan olarak senkronize şekilde çalışmaktadır. Yedekleme: Dosyalarınızı Dropbox yoluyla yedekleyerek istediğiniz her yerden kolayca ulaşabilirsiniz. Paylaşma: Dosya ve klasörlerinizi Dropbox aracılığıyla istediğiniz arkadaşlarınızla zahmetsizce paylaşabilirsiniz. Hız: Yüksek hız ile büyük dosyalar üstünde yapılan değişiklikler bile hemen olan olarak güncellenmektedir. Güvenlik: Bütün dosyalarınız yüksek güvenlikli sunucular üzerinde güvendedir.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

 

ARTILAR

Bedava promosyonlarla depolama alanını arttırabilirsiniz

Pratik ve seri kullanım

2 GB bedava çevrimiçi depolama alanı

Dosyaların eski düzenlemelerine geri dönebilme ve silinenleri kurtarabilme

Karşılıklı çalışma klasörü yaratma

EKSİLER

Depolama alanını artmak ücretli

İndir

29 kez indirildi