Outpost Firewall Pro indir

Outpost Firewall Pro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
38 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İşletim sisteminizi bilgisayara izinsiz girebilen korsanlardan, ajan yazılımlardan, bant genişliği hırsızlığından ve beğenilmeyen data sızıntılarından korur.

İnternet kaynaklı tehlikelerden bilgisayarınızı koruyan gelişmiş bir emniyet duvarı programı. Antispyware modülü ile bilgisayarınızı ajan yazılımlardan koruyabilir, gelişmiş güvenlik duvarı ile internet üzerinde güvenli bağlantılar kurabilir, host koruması ile zararlı yazılımları ortaya çıktıkları gün engelleyebilir ve web kontrolu ile internet kaynaklı, bilgisayarınıza hasar vermeye karşın tehditlerden korunabilirsiniz.

Outpost Firewall Pro Özellikleri:

İç (Lan) ve dış (İnternet) hatlardan bilgisayarınıza gelecek uygunsuz ve izinsiz her türlü zararlı yazılımı engeller. Bilgisayarınızı izinsiz bütün aktivitelere aleyhinde korur. Host koruma modülü tamamen yüklü olan programlar arasındaki etkileşimi izleyerek, sisteminizi gerçekleşen yüksek seviyeli emniyet ihlallerine karşısında korur. Antispyware özelliği ile sisteminizi ajan yazılımlara karşısında korur. Sürekli güncellendiği için sürekli bir koruma sağlamaktadır. Ajan yazılımları devreye girdikleri anda engelleyerek sisteminizi korur. Fazla yönlü web teftiş modülü ile internet tehlikesiz bir şekilde dolaşabilir, bireysel bilgilerinizin üçüncü şahıslar kadar görülmesini engeller. Program kadar korunan sistemleri en iyi şekilde düzenleyerek, bilgisayarın performansını arttırabilir. Kendisine yönelik saldırılarla devre dışı bırakılamaz. Böylece devamlı bir koruma sağlar. Sisteminizi koruma konusunda ister deneyimsiz ister uzman olun, Outpost Firewall Pro ihtiyaçınıza karşılık verecektir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

38 kez indirildi