Panda Antivirus Pro indir

Panda Antivirus Pro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızı her türlü zararlı yazılıma aleyhinde koruyan Panda Antivirus Pro geliştirilmiş ‘Kolektif Akıl’ teknolojisiyle tehditlere karşısında hakiki zamanlı faal koruma sağlar.

Bilgisayarı bilinen ve meçhul her tür fena niyetli yazılıma karşısında koruyan Panda Antivirus Pro, geliştirilmiş 2016 versiyonuyla virüs, casus yazılım, rootkit, kimlik sahteciliği gibi tehlikeleri önlüyor.

Panda’nın ödüllü “Kolektif Düşünce” teknolojisiyle milyonlarca Panda Security kullanıcısı kötü amaçlı yazılımlar hakkındaki bilgileri anında paylaşır ve emrindeki bütün bilgisayarların güvenliğini otomatik olarak güçlendirirler. Bu işlemle daha iyi korunurken bilgisayarınız daha eksik enerji harcar.

2016 Sürümünde Öne Çıkan Özellikler:

Her türlü kötü amaçlı yazılıma aleyhinde koruma. Panda topluluğundan toplanan bilgi tamamen, sizi tanıdık ve bilinmeyen bütün kötü amaçlı yazılımlara karşı hakiki zamanlı korur. GELİŞMİŞ! Kolektif Fikir: Bütün Panda kullanıcıları yeni tehditler karşı korunaklı hale gelir. GELİŞMİŞ! Kişisel Güvenlik Duvarı: Hacker ve sızmaya çalışan diğer yazılımları WiFi ağlarında bile engeller. GELİŞMİŞ!
Panda USB Aşısı, PC ve USB sürücünüzü bulaşmaya karşı korur. GELİŞMİŞ! Sanal Klavye doğru, parolanızı tehlikesiz bir şekilde yazın.  Panda Güvenli Tarayıcı (sandboxing): Bir web sitesinin tehlikeli olduğundan mı şüpheleniyorsunuz? Siteye, Tehlikesiz Tarayıcı (sandboxing) üzerinden tehlike almadan erişin. ARTI!  Multimedya/Oyun Modu: Çoklu ortam dünyasının keyfini sürün ve aralıksız oyun oynayın. Antivirüsünüz, canınızı sıkmadan izlemeye devam eder.  Yeni Konut Ağı Yöneticisi evinizdeki bilgisayarların emniyet durumlarını denetler.  Panda GüvenliCD bilgisayarınızdaki tüm fena amaçlı yazılımları temizler. En son antivirüs teknolojilerini elde etmek için İnternete bağlanır. GELİŞMİŞ!

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi