Panda Free Antivirus indir

Panda Free Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Panda Free Antivirus bilgisayarınızı ayrıntılarıyla güvenli bir ülkü getirebilen ücretsiz bir antivirüs programı olarak yayınlandı.

Panda Free Antivirus, güvenlik uygulamalarıyla meşhur Panda şirketinin hazırladığı en son antivirüs yazılımı olarak karşımıza çıktı ve bedava olarak tüm kullanıcılara sunuluyor. Geçmişte Panda Cloud Antivirüs olarak varlığını sürdürmüş olan program, bundan böyle Panda Free Antivirus adıyla yayınlanıyor ve en son güvenlik tehditlerine karşı bilgisayarınızı koruyabiliyor.

Programın arayüzü biraz Windows 8 Metro arayüzü tasarımına sahip ve bu nedenle kullanıcıların yazılımı kullanırken zorlanmalarının önüne geçilmeye çalışılmış. Bu sayede anlık olarak gerçekleştirilen tarama işlemlerini görebiliyor, programın daha alçak menülerinde yer alan diğer işlevlerine de zahmetsizce erişebiliyorsunuz.

Antivirüste bulunan bütün araçları özet olarak listelemek icabında;

Antivirüs

Bu bölümde bilgisayarınızdaki bütün sabit diskleri bütün bir virüs taramasından geçirebilir, ortaya çıkan virüsleri karantinaya alabilir ya da dosyaları ortadan kaldırabilirsiniz. bununla beraber tarama zamanı planlama ve aylık raporları görme gibi seçenekler sayesinde bilgisayarınızın güvenliği üzerinde tam bir denetleme sahibi olabilirsiniz.

USB Aşısı

USB Aşısı modu, bilgisayarınıza taktığınız USB aygıtlarından bilgisayarınıza gelebilecek virüsleri engelliyor ve bununla birlikte bu diskleri koruma altına alarak onlara virüs bulaşmasına da engel oluyor. Dolayısıyla kesintisiz taşınabilir depolama cihazlarını kullananlar için en manâlı araçlardan birisi.

Kurtarma Kiti

Bazen bilgisayarlarımıza bulaşan virüsleri temizlemek zor olabiliyor ve bu zararlı yazılımlar bilgisayarın öteki işlevlerini etkisiz ışık halkası getirerek kendilerinin silinmelerini engelliyorlar. Bu durumlar için hazırlanmış olan Kurtarma Kiti, bilgisayarınıza başat olmadığınızda bu durumdan kurtulabilmenizi sağlıyor.

Işlem İzleme

Operasyon izleme özelliği ise anlık olarak bilgisayarınızda gerçekleşen işlemleri takip ediyor ve bu sayede o lahza zararlı bir şekilde hareket eden programlar ortaya çıkıyor. Malware, adware, virüs, trojan gibi zararlı yazılımlar kesinlikle bu aracın skalası altına giriyor.

Panda Free Antivirus’ün ayarlar bölümünde gerçekleştirebileceğiniz o kadar fazla özelleştirme seçeneğinden faydalanarak programın tam da istediğiniz gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz. O Kadar fazla antivirüs yazılımı arasından başvuru kolaylığı ve güvenlik düzeyi ile öne meydana çıkan Panda Free Antivirus’ü kuşkusuz denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi