Panda Global Protection indir

Panda Global Protection indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Panda Global Protection bilgisayarınızı ve bilgilerinizi her türlü tehlikeye aleyhinde korurken sistem kaynaklarını yormayacak.

Çevrimiçi ve çevrimdışı her tür tehditten korunmak için komple bir güvenlik yazılımı olan Panda Global Protection, virüslere, ajan yazılımlara, rootkitlere, hackerlara, çevrimiçi tehlikelere, kimlik hırsızlarına geçit vermeyecek.

Kolektif düşünce teknolojisiyle bilgisayar kaynaklarını yormadan çalışan Panda Global Protection, anti-spam motoruyla e-postalarınızı korurken ebeveyn filtresiyle çocukları internet tehditlerinden koruyor. Bilgisayarınızı güvende tutarken aynı zamanda dosya onarımı gibi kayda değer işler için de kullanılabilecek Panda Global Protection ile diğer hiçbir yazılıma gereksinim duymadan tek bir program ile tüm bilgisayarınızın güvenliğini ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

2016 Sürümünde Öne Çıkan Özellikler:

Her türlü fena amaçlı yazılıma karşısında koruma. Panda topluluğundan toplanan data tamamen, sizi tanıdık ve meçhul bütün fena amaçlı yazılımlara karşısında gerçek zamanlı korur. GELİŞMİŞ! Panda USB Aşısı, PC ve USB sürücünüzü bulaşmaya karşısında korur. GELİŞMİŞ! Sanal Klavye bir uçtan bir uca, parolanızı tehlikesiz bir şekilde yazın. GELİŞMİŞ! Panda Tehlikesiz Tarayıcı (sandboxing): Bir web sitesinin güvenli olmayan olduğundan mı şüpheleniyorsunuz? Siteye, Güvenli Tarayıcı (sandboxing) üzerinden tehlike almadan erişin. ARTI! Multimedya/Oyun Modu: çoklu ortam dünyasının keyfini sürün ve kesintisiz oyun oynayın. Antivirüsünüz, canınızı sıkmadan izlemeye devam eder. GELİŞMİŞ! Yeni Ev Ağı Yöneticisi evinizdeki bilgisayarların güvenlik durumlarını denetler. GELİŞMİŞ! Panda GüvenliCD bilgisayarınızdaki bütün fena amaçlı yazılımları temizler. En son antivirüs teknolojilerini olmak için İnternete bağlanır. GELİŞMİŞ! Gelişmiş Ebeveyn Denetimi bir uçtan bir uca, çocuklarınızın uygunsuz içerikle karşılaşmadan İnternette dolaşmasını sağlayın. GELİŞMİŞ! 2GB Online Yedekleme üzerinden, verilerinize her yerden ulaşın. GELİŞMİŞ! Nerede olursanız olun, Uzaktan PC Erişimi doğru ev veya iş bilgisayarınıza erişin. GELİŞMİŞ! Dosya şifreleme ile dosyalarınızı meraklı gözlerden koruyun. GELİŞMİŞ! Silinmiş dosyaların geri alınabileceğini biliyor muydunuz? Dosyaları, kimsenin erişemeyeceğinden muhakkak olarak, daima silin. GELİŞMİŞ!

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi